Пастка щурів і ласок щуролова клітка металева Hunter 9040


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка щурів і ласок щуролова клітка металева Hunter 9040 допоможе позбутися щурів, мишей, ласок та інших гризунів, не вбиваючи їх і не заподіюючи їм жодної шкоди. Може використовуватися в різних приміщеннях - житлові приміщення, склади, кафе, магазини, ресторани, готелі, офіси або де не можна користуватися стандартними щуроловками.
Як використовувати пастку щурів і ласок Hunter 9040:
Використовувати пастку крес і ласок досить просто — на підкладці розміщена дротяна клітка з дверцятами. Всередину пастки на спеціальний гачок кріпиться будь-яка приманка та коли гризун потрапляє в Карта — дверцята зачиняються за допомогою потужної пружини. Така пастка не шкодить спійманій тварині, але й вийти вона вже не може. Отже, пастка для щурів залишає тварину в заточенні живим.
Особливості пастки щурів і ласок Hunter 9040:
- Чудово підходить для лову живих гризунів.
- Міцна пружина дає змогу гризунам проникати всередину та не випускає назовні.
- Перевірений в експлуатації в домашніх господарствах, на складах і промислових об'єктах.
- Має надійний механізм, що забезпечує оптимальну чутливість до рухів гризунів.
Характеристики:
- Вага: 0,5 кг
- Тип шкідника: Криси, ласка, миші
- Комплектація Пастка — 1 шт.
- Матеріал: Оцинкована сталь, дерево
- Місце застосування: На відкритому повітрі або всередині приміщення
- Особливості: Для великих гризунів
- Виробник: Hunter
- Розмір: 290 x 120 x 120 мм
- Країна виробник: Китай
- Тип: Механічний
- Товщина дроту: 1 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 620 ₴
