Електрична мухобойка знищувач комахи на акумуляторі от USB Mosquito Swatter





Електрична мухобойка знищувач комахи на акумуляторі от USB Mosquito Swatter - це неймовірно дієвий і зручний засіб боротьби з комахами. Легко знищує мух, комарів, мошкару, ос та інших комах, що літають, невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах. Виконана із міцного протиударного пластику у вигляді тенісної ракетки. Noveen IKN145 поєднує в собі функції стаціонарної пастки для комах та електричної мухобойки.
Як використовувати електричну мухобойку Mosquito Swatter:
Принцип роботи мухобойки електричної дуже простий - натискаєте і утримуйте кнопку в центрі рукоятки, після чого, достатньо вдарити або просто доторкнутися до комахи, що літає, ракеткою так, щоб комаха торкнулася металевих грат. Це зробити досить легко.
При використанні функції нерухомого знищувача за рахунок ультрафіолетових світлодіодів ефективно залучають комах до сітки під напругою 2000 на площі до 30 кв.м.
ВАЖЛИВО! Не можна торкатися металевої сітки, це може призвести до поломки пристрою.
Характеристики:
- Тип: знищувач комах
- Матеріал: пластик
- Живлення: акумулятор
- Тип заряду: від USB
- Принцип дії: електричний
- Особливості: безпечна для використання у закритому приміщенні
- Розмір: 50,5 х 21,5см
- Колір: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 520 ₴

