Лампа знищувач комарів мух комах від USB Mosquito killing





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа знищувач комарів мух комах від USB Mosquito killing - це сучасний і безпечний засіб захисту від комах, що літають у будинку, на дачі або в поїздці.
Лампа від комарів мух комах від USB Mosquito killing приваблює комах за допомогою ультрафіолетового світла та знищує їх за допомогою електричного розряду всередині захисної решітки. Працює від USB - можна під'єднати до ноутбука, павербанка або адаптера, що робить його універсальним у використанні. Лампа від комарів не виділяє запахів, не містить хімікатів і абсолютно безпечна для людей і тварин. Компактний розмір і безшумна робота роблять її ідеальним рішенням для нічного часу.
Особливості лампи від комах Mosquito killing:
- Легко очищається
- Не містить хімічних речовин
- Сучасний компактний дизайн
- Працює від USB (мережа, павербанк тощо)
- Без запаху та шуму
- Захисна решітка запобігає випадковому контакту
Комплектація
- Антимоскітна лампа
- USB-кабель
- Паковання
Характеристики:
- Тип: лампа від комарів/знищувач комах
- Матеріал: пластик
- Колір світіння: синьо-фіолетовий
- Джерело живлення: DC 5V ~ 1A
- Номінальна напруга: 110/220 В
- Потужність: 5 Вт
- Площа дії: до 20 м2
- Вага: 130 г
- Розмір: 12 × 8,5 см
- Колір: зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 5 Вт |
- Ціна: 270 ₴


