Електрична мухобойка знищувач комахи на акумуляторі Noveen IKN145





Електрична мухобойка знищувач комахи на акумуляторі Noveen IKN145 - це неймовірно дієвий і зручний засіб боротьби з комахами. Легко знищує мух, комарів, мошкару, ос та інших комах, що літають, невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах. Виконана із міцного протиударного пластику у вигляді тенісної ракетки. Noveen IKN145 поєднує в собі функції стаціонарної пастки для комах та електричної мухобойки.
Як використовувати електричну мухобойку Noveen IKN145:
Принцип роботи мухобойки електричної дуже простий - натискаєте і утримуйте кнопку в центрі рукоятки, після чого, достатньо вдарити або просто доторкнутися до комахи, що літає, ракеткою так, щоб комаха торкнулася металевих грат. Це зробити досить легко.
При використанні функції нерухомого знищувача 6 ультрафіолетових світлодіодів ефективно залучають комах до сітки під напругою 3500 на площі до 30 кв.м.
ВАЖЛИВО! Не можна торкатися металевої сітки, це може призвести до поломки пристрою.
Характеристики:
- Акумулятор: 1200 мАг
- Вага: 0,327 кг
- Вид шкідника: Комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Кількість світлодіодів: 6 шт
- Комплектація: Прилад, підставка, кабель USB, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Потужність: 4 Вт
- Напруга розряду: 3500 Вт
- Особливості: Автоматичне зняття залишкової напруги із сітки. Мобільне та стаціонарне використання.
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Виробник: Noveen
- Розмір: 433 х 230 х 30 мм
- Розмір упаковки: 440 х 235 х 42 мм
- Роз'єм: Type-C
- Країна виробник: Польща
- Колір приладу: Сірий із зеленим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Довжина | 433 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 327 г |
| Колір | Сірий |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 770 ₴




