Ліхтар від комарів мух комах кемпінговий на акумуляторі Vayox VA0336





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар від комарів мух комах кемпінговий на акумуляторі Vayox VA0336 працює в 3-х режимах: ліхтар, лампа та/або знищувач комах. Площа дії - 20 квадратних метрів. Працює до 24 годин від інтегрованого акумулятора, який заряджається від USB. Водонепроникність IPX4.
Ліхтар від комарів акумуляторний мух комах Vayox VA0336 гарантує Вам відпочинок без комарів і мошок, а також може використовуватися як звичайний ліхтар або лампа-знищувач комах.
Інсектицидна лампа від комарів та комах захищена від дощу та пилу (ступінь захисту IPX4). Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Характеристики:
- Акумулятор: Li-poly 3.7 В / 1000 мАг
- Вага: 0,19 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Час заряджання: 3 години
- Час роботи: 23-24 год - ліхтар, 10-11 год - інсектицидна лампа, 7-8 год - обидві функції
- Гарантія: 12 місяців
- Клас захисту: IPX4
- Кількість світлодіодів: UVA - 6 шт, ліхтар - 36 шт
- Комплектація: Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS + PC пластик, метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Потужність: 2,5 Вт
- Напруга розряду: 800 В
- Особливості: Інсектицидна лампа та садовий ліхтар із ефектом мерехтливого полум'я вогню
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Площа: 20 кв.м
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Vayox
- Розмір: 125 х 90 х 90 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 140 х 95 х 95 мм
- Роз'єм: Type-C
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Китай
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний з бежевим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 190 г |
- Ціна: 1 190 ₴



