Промисловий знищувач комах комарів мух Vayox IKL-300 Pro Series





Промисловий знищувач комах комарів мух Vayox IKL-300 Pro Series ефективно бореться з комарами, мухами, мошками, метеликами, міллю та іншими комахами, що літають. Потужність 30 Вт, площа дії 120 кв. Виконаний з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. На бічній панелі пристрою є кнопка Увімк./Вимк. для можливості ручного відключення та увімкнення пристрою.
Як працює знищувач комах мух Vayox IKL-300 Pro Series:
Ефективність у приміщенні залежить від розташування, тому для забезпечення максимальної ефективності ми рекомендуємо розміщувати лампу-знищувач комах на висоті 1,8-2 метри на відстані від інших джерел світла.
Професійний знищувач комах, що літають, повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 2500 В, що дозволяє позбутися і великих комах. Мертві комахи потрапляють у висувний лоток.
Характеристики
- UV-A лампи: 2 x 15 Вт T8/G13/BL
- Вага: 2,37
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (67 см)
- Матеріал: ABS пластик, алюміній
- Місце застосування: Усередині приміщень або під навісом
- Потужність: 30 Вт
- Напруга розряду: 2500 В
- Особливості: Без виділення шкідливих хімічних речовин та запаху
- Живлення: Електромережа
- Площа: 120 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Vayox
- Розмір: 250 х 555 х 140 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 250 х 580 х 140 мм
- Витратні матеріали: Ультрафіолетова лампа
- Ресурс ламп: 8000 год
- Країна виробник: Китай
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 4100 г |
- Ціна: 3 390 ₴


