Пастка мух комарів для комах клейова для харчових яблук Pomel LPO-30



Пастка мух комарів для комах для харчових яблук Pomel LPO-30 — це ідеальний вибір для боротьби з літальними комахами в місцях, де потрібна естетика та гармонія інтер'єру. Елегантний корпус білого кольору впишеться в будь-який дизайн. Можливість монтажу у двох положеннях: на стіні під кутом 45 градусів або підвішеній до стелі. Площа дії 60 квадратних метрів.
Пастка мух комарів для комах для харчових продуктів Pomel LPO-30 виготовлена відповідно до норм HACCP для харчової промисловості має ступінь захисту IP21.
УФ лампа від комах має спеціальну флуоресцентну плівку для захисту від забруднення продукції осколками скла або хімічними речовинами (зокрема з'єднання ртуті) у разі зламання.
Ще однією перевагою пастки від комах є безшумна робота, що важливо для використання в людних місцях. Саме тому пастка насокох POMEL LPO-30 добре зарекомендувала себе в місцях громадського харчування, барах, ресторанах і готелях.
Як працює пастка комах клейова для харчових блоків Pomel LPO-30:
У сітки комах Pomel LPO-30 використовується унікальна система залучення мух, комарів, мошок та інших комах, що літають, завдяки поєднанню флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Приталені світлом УФ лампи комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкома вкладишу. Зловлені на липку вкладку комахи не випадають і приховані всередині приладу.
Характеристики
- UV-A лампи: 2 х 15 Вт T8 / G13 / BL у захисній плівці
- Вага: 4,3 кг
- Тип шкідника: Усі різновиди комах, що літають
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP21
- Комплектація Прилад, кабель, ланцюг для чіпляння (1 м), липка вкладка — 1 шт.
- Матеріал корпусу: Неіржавка сталь із порошковим покриттям
- Місце застосування: Харчові виробництва
- Потужність: 36 Вт
- Особливості: Виготовлений відповідно до норм HACCP
- Живлення: Електромережа
- Площа: 60 кв.м
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Pomel
- Розмір: 485 х 350 х 150 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 510 х 370 х 170 мм
- Витратні матеріали: Липкий вкладень, ультрафіолетова лампа
- Країна виробник: Польща
- Тип: З липким вкладом
- Колір приладу: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 4300 г |
- Ціна: 10 390 ₴
