Пастка комарів і комах - нічник із липкою вкладкою Noveen IKN905




Пастка комарів і комах - нічник із липкою вкладкою Noveen IKN905 - це світлодіодний нічник із функцією лову та знищення комарів, мошок та інших комах, що літають. Площа дії 30 квадратних метрів.
Світлодіодна інсектицидна лампа Noveen IKN905 призначена для внутрішнього використання в приміщенні до 30 квадратних метрів і має високу ефективність за низького енергоспоживання 1 Вт.
Нічник від комарів генерує світло в спеціальному ультрафіолетовому спектрі, який приваблює комарів, мошок, мошок та інших комах, що літають. Комахи під час дотику до липкої вкладки прилипають і гинуть. У комплекті з знищувачем йде 3 вкладки.
Нічник від комах екологічний, не виділяє запахів, не вимагає використання хімії, витратних матеріалів, тому його можна розміщувати в спальні, не побоюючись алергічних реакцій і впливу на здоров'я людини та хатніх тварин.
Характеристики
- Вага: 0,07 кг
- Тип шкідника: Комари, мошки
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість світлодіодів: 10 шт.
- Комплектація Прилад, липка вкладка - 3 шт.
- Матеріал: ABS пластик
- Потужність: 1 Вт
- Особливості: Мінімальне енергоспоживання. Тиха дія. Встановлення в горизонтальному або вертикальному положенні.
- Живлення: Електромережа
- Площа: 30 кв.м
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 94 х 66 х 79 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 125 х 105 х 75 мм
- Витратні матеріали: Липкий вкладень
- Країна виробник: Польща
- Тип: З липким вкладом
- Колір приладу: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 490 ₴
