Ультразвуковий відлякувач мишей та комах Acoustic wave VG27019 White




Ультразвуковий відлякувач мишей та комах Acoustic wave VG27019 White ефективний проти мишей, щурів, тарганів, комарів. Безпечний для людини та свійських тварин. Абсолютно беззвучний, ідеальний для житлових приміщень. Площа дії 100 кв. Відлякувач оснащений екраном та вбудованим індикатором ультразвукової частоти, яка автоматично змінюється, крім звикання шкідників.
Як працює відлякувач мишей та комах VG27019 White:
Acoustic wave VG27019 White - це ультразвуковий відлякувач мишей для приміщень малих розмірів площею до 100 квадратних метрів. Його принцип дії – неприємний вплив звукових хвиль високої частоти на органи слуху шкідників. Ультразвуковий відлякувач мишей та комах Acoustic wave VG27019 White нешкідливий для людей та домашніх тварин.
Як використовувати відлякувач щурів та комах VG27019 White:
Для нормальної роботи відлякувач мишей і комах має бути розміщений на відкритому просторі так, щоб динамік був направлений в приміщення і не був закритий навколишніми предметами. Ефект від постійно працюючого відлякувача буде помітний вже за кілька днів.
Характеристики:
- Вага: 57 г
- Вид шкідника: Гризуни, комахи
- Гарантія: 6 місяців
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад - 1шт
- Місце застосування: Усередині приміщення
- Потужність: 4 Вт
- Особливості: Екран та вбудований індикатор ультразвукової частоти
- Живлення: Електромережа
- Площа: 100 кв.
- Виробник: Verk Group
- Розмір: 124 х 64 х 36 мм
- Розмір упаковки: 145 х 95 х 60 мм
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електричний
- Кут виходу сигналу: 180°
- Частота: 24 - 45 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 100 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 124 мм |
| Вага | 57 г |
- Ціна: 460 ₴
