Пастка для кротів кротоловка NO PEST





Пастка кротів - кротоловка NO PEST - це високоякісна, екологічна, багаторазова та ефективна пастка для кротів, яка призначена для швидкого вилову кротів на дачній ділянці або фермерському господарстві. Адже, як відомо, кроти можуть дуже швидко і безповоротно знищити врожай, завдати шкоди плодовим деревам і чагарникам, або просто зіпсувати зовнішній вигляд ландшафтного дизайну на дачі або в заміському будинку.
Пастка кротів - кротоловка NO PEST допоможе швидко позбутися кротів відловивши їх по одному. Надійний механізм безвідмовно працює з будь-якого боку нори та не створює загрози для домашніх тварин. Лише одна кротоловка NO PEST встановлена в одному місці за кілька днів методично відловить цілу "сім'ю" кротів.
Як використовувати кротоловку NO PEST:
- Знайти підземний хід крота (поряд із гіркою), встановити пастку просто відтягнути рукоятку, з пружинним механізмом, до упору.
- Дочекатися поки кріт потрапить у пастку - рукоятка «сховається» у пастку - і встановити її повторно в те саме місце, поступово позбавляючись всієї популяції кротів.
Важливо! Установку кротоловки NO PEST рекомендується проводити в рукавичках, щоб запах рук не відлякнув тварин, які мають гострий нюх.
Характеристики:
- Вид шкідника: Кроти, землерийки, сліпи, полівки
- Комплектація: Пастка - 1 шт
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Особливості: Екологічна, багаторазова з якісного матеріалу
- Виробник: Linarem
- Розмір: 180 х 60 х 60 мм
- Розмір упаковки: 190 х 62 х 62 мм
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Кроти |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 640 ₴
