Знищувач комарів мух комах світлодіодний Garden Line 5585 LED





Знищувач комарів мух комах світлодіодний Garden Line 5585 LED допоможе швидко позбутися будь-яких комах, літаючих комах, мух, мотиків, метеликів, молі і т.д.. За рахунок використання яскравих енергозберігаючих світлодіодних ламп має потужність всього 4 Вт, і при цьому площа 30 квадратних метрів. Призначений для внутрішнього використання та рекомендується для застосування у гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках та на закритих терасах.
Як використовувати знищувач комах :
Електричний знищувач комах Garden Line 5585 LED повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає комах, що літають, без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи після заманювання гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 4000 Вт. Мертві комахи потрапляють у спеціальний висувний лоток і легко звідти забираються.
Ефективність знищувача комах в приміщенні залежить від її розташування. Для максимальної ефективності рекомендується підвісити електричний знищувач комах на висоті 1,8-2 метри від підлоги на відстані від інших джерел світла.
Особливості знищувача комарів та мух Garden Line 5585 LED:
- Ефективна зона дії до 30 кв. м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей та тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Висока ефективність знищення комах при невеликому споживанні енергії.
- Знімний лоток для швидкого чищення лампи.
Характеристики:
- Вага: 0,6 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи, мошки
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 0,85 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість світлодіодів: 16 шт
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (35 см)
- Матеріал: Пластик
- Потужність: 4 Вт
- Напруга розряду: 4000 В
- Особливості: Ефективний та водночас економний
- Живлення: Електромережа
- Площа: 30 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Chomik
- Розмір: 275 х 235 х 60 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 285 х 240 х 75 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Китай
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір: Білий з чорним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 600 г |
- Ціна: 1 400 ₴


