Дротяні кротоловки пастки для кротів Weitech WK5000 2 шт.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротові кротоловки Weitech WK5000 призначені для боротьби з крітами на заміських ділянках і в паркових зонах. Кротоловка розроблена з урахуванням звичок крота і при правильній установці забезпечує стовідсотковий результат, виконана із міцної сталі та досить проста у використанні. Дротові кротоловки виготовлені з якісного пружинного металу, завдяки цьому прослужать жоден рік.
Як використовувати дротяні кротоловки Weitech WK5000:
У кротові ходи дротяні кротоловки встановлюються парами, оскільки невідомо з якого боку йтиме кріт. Принцип роботи схожий на дерев'яну мишоловку, тільки не потрібна приманка. Встановлена кротоловка перекриває хід шкідника. Крот намагаючись відштовхнути перешкоду, приводить у дію механізм і пастка закривається.
Дротова кротоловка Weitech WK5000. Інструкція:
- Щоб привести пастки у бойове положення, візьміть пастку в руки, ключем-натягувачем (комплектується) розіжміть пружину. Помістіть, ДУЖЕ ОБЕРЕЖНО, в центр затискача прямокутну рамку-сторожик, а потім ОБЕРЕЖНО приберіть ключ-натяжник.
- На місці кротовини (там де кріт викинув землю назовні), викопати невелику яму, 20-30 см завширшки і очистити землю, що обсипалася. Тепер видно обидві норки – норка входу та виходу. Кротолівки мають бути в обох тунелях, бо невідомо звідки йтиме кріт.
- Помістіть дві кротоловки в розкопану нору, сторожиками в різні боки один від одного, перевернувши їх гачками вгору. Зверху нірку акуратно накрити дошкою або засипати землею, щоб кріт не відчував надходження в нірку свіжого повітря.
Характеристики:
- Вид шкідника: Кроти
- Діаметр входу: 60 мм
- Довжина: 160 мм
- Комплектація: Пастка - 2 шт, Ключ - 1 шт, Сторожки - 2 шт.
- Виробник: Weitech
- Країна виробник: Бельгія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Кроти |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 520 ₴
