Відлякувач мишей щурів тарганів клопів мурах електромагнітний Riddex Plus




Електромагнітний відлякувач Riddex Plus допоможе швидко позбутися мишей, щурів, тарганів, мурах, клопів, бліх та інших комах.Відлякувач мишей працює від звичайної розетки 220В абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин і не впливає на роботу інших електроприладів. Площа дії - 200 квадратних метрів.
Як працює відлякувач мишей щурів комах Riddex Plus:
Принцип дії електромагнітного відлякувача Ріддекс Плюс полягає в тому, що при включенні відлякувача в розетку проводка приміщення перетворюється на один великий електромагнітний відлякувач, в рамках якого неможливе життя різноманітних шкідників.
Головною особливістю даного електромагнітного відлякувача гризунів та комах є його універсальність. Відлякувач гризунів і комах Riddex Plus пристосований для роботи в різних приміщеннях (житлових, складських, продовольчих) і в найрізноманітніших умовах. Наприклад, діапазон температур, в яких Ріддекс справно працюватиме, коливається від -30˚С до +40˚С, а діапазон вологості – від 20% до 90%.
Ще не маловажним аспектом є те, що відлякувач комах і гризунів здатний захистити будь-яку кількість приміщень у межах одного розподільчого щитка або лічильника.
Характеристики:
- Зона дії: до 200 кв.
- Джерело живлення: 220V
- Потужність: 4 Вт
- Розмір: 6 х 9,5 см
- Робоча частота: 0,8 - 1,0 Гц
- Діапазон робочих температур: від -30 до +40°C
- Амплітуда імпульсу: від 14 до 26 мА
- Зона обмеження: У межах одного розподільчого щитка чи лічильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 200 ₴
