Проточний водонагрівач на кухню чорний кран Noveen IWH965





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач на кухню чорний кран Noveen IWH965 заощаджує час, енергію та воду. Монтаж у стільницю. Даний проточний водонагрівач підходить для кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, підвалу, т.к. нагріває воду до 55° З усього за 3 секунди. Яскравий світлодіод сигналізує про готовність до нагрівання.
Особливості проточного водонагрівач Noveen IWH965:
- Енергозбереження: водонагрівач працює лише при включенні гарячої води, мінімізуючи енерговитрати.
- Широкий діапазон температури: легко налаштовується від 30 до 55°C з точністю до 1°C.
- Сенсорна панель управління: зручне керування параметрами, відображення температури на LED-дисплеї.
- Компактні розміри: ідеальне рішення для будинків, квартир, гаражів, майстерень, дач та кемпінгів.
- Безпека: захист від перегріву при недостатньому тиску води та клас захисту IPX4.
- Простий монтаж: легко встановлюється на стільницю або умивальник.
- Довговічний корпус: виконаний з нержавіючої сталі INOX із зносостійким покриттям у стильному чорному кольорі.
Характеристики:
- Вага: 1 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Водонагрівач, елементи кріплення
- Матеріал: Сталь INOX
- Потужність: 3000 - 3600 Вт
- Нагрів води: 55°С
- Особливості: З точністю до 1 ° С нагріває воду до 55 ° С. Сенсорна панель та світлодіодний дисплей.
- Виробник: Noveen
- Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа
- Розмір: 235 х 180 х 100 мм
- Розмір упаковки: 340 х 230 х 115 мм
- Витрата води: 2 - 2,5 л/хв
- Країна виробник: Польща
- Тип: Водонагрівач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3.6 кВт |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 3 850 ₴





