Пастка для кротів полівок землеройок кротоловка Greenmill GR5102



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка Greenmill GR5102 використовується для порятунку від землерийок, польок інших підземних гризунів на присадибних ділянках. Пастка для поливок землерийок та підземних гризунів Greenmill GR5102 виконана з міцної сталі та досить проста у використанні.
Як використовувати пастку для гризунів GREENMILL GR5102:
Пастка для гризунів GREENMILL GR5102 досить проста у використанні - достатньо втиснути рукоятки в землю та звести механізм. Встановлювати пастку для підземних гризунів необхідно в тунелях та біля насипу. Гризун відновлюватиме завалений хід і потрапить у пастку.
Щойно шкідник потрапляє у пастку, механізм стискається і можливості вирватися вже немає. По верхній частині пастки видно, коли механізм спрацював.
Порядок використання пастки Greenmill GR5102:
- Натисканням на ручки пастки, розсунути затискачі.
- Вставити розпірку (пластинку-сторожок) між затискачами так, щоб навіть при слабкому натисканні на розпірку вона зіскочила з затискачів і пастка спрацювала.
- Підготовлену пастку акуратно вставити в нору до дна коридору так, щоб розпірка перекривала можливий шлях і щоб ланцюжок не завадив пастці замикатися повністю.
- Накрити пастку цебром, пластиковою пляшкою з обрізаним верхом чи банкою.
- Регулярно перевіряти пастки та збирати спійманих гризунів.
Характеристики:
- Вид шкідника: Кроти, землерийки, сліпи, полівки
- Комплектація: Пастка - 1 шт
- Матеріал: Сталь
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Особливості: Багаторазового використання
- Виробник: Greenmill
- Розмір: 75 х 190 х 100 мм
- Країна виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greenmill |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 275 ₴
