Електромагнітний відлякувач мишей щурів куниць кажанів тарганів клопів лусок No Pest-X 300.1




Електромагнітний відлякувач No Pest-X 300.1 допоможе позбавитися мишей, щурів, куниць, кажанів, тарганів, клопів, лусниць у квартирі, будинку, офісі та інших приміщеннях площею до 130 квадратних метрів. Електромагнітний відлякувач мишей щурів комах No Pest-X 300.1 генерує та передає сильні електромагнітні імпульси по електропроводці будинку, які проникають углиб стін будівель, ніш, щілин, під стельові та стінові панелі тощо. буд.
Відлякувач мишей і комах не створює шкідливого випромінювання, не токсичний і може застосовуватися в приміщенні, де знаходяться діти. Він також не нашкодить вашим домашнім тваринам за винятком гризунів.
Як використовувати відлякувач мишей та комах No Pest-X 300.1:
Відлякувач гризунів і комах No Pest-X 300.1 - це невеликий компактний пристрій, що випромінює електромагнітні імпульси. Електромагнітні імпульси, створювані приладом, впливають на органи почуттів гризунів та комах, викликаючи у них дезорієнтацію та стрес. Постійне використання відлякувача мишей і комах створює для шкідників нестерпні умови, змушуючи їх залишати оброблені приміщення. Дані імпульси впливають на нервову систему павуків, жуків, щурів, мишей та інших подібних шкідників. Вплив створює атмосферу, яка вкрай неприємна для шкідників, тому вони зникають назавжди!
Особливості відлякувача щурів та комах No Pest-X 300.1:
- Ефективність у важкодоступних місцях. Електромагнітний відлякувач мишей щурів комах No Pest-X 300.1 поширює потужні електромагнітні імпульси через електропроводку будинку, проникаючи у стіни, щілини, стельові та стінові панелі, куди не доходить ультразвук.
- Широка сфера застосування. Електромагнітний відлякувач мишей щурів комах No Pest-X 300.1 ідеальний для житлових приміщень, підвалів, горищ, гаражів, складів, сараїв та інших об'єктів.
- Безпека для людини та домашніх тварин. Електромагнітний відлякувач мишей щурів комах No Pest-X 300.1 працює без використання хімікатів, не випромінює шкідливих для здоров'я речовин та не впливає на роботу побутових приладів.
Характеристики:
- Вага: 100 г
- Вид шкідника: Пацюки, миші, куниці, кажани, таргани, клопи, лусниці
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад - 1 шт
- Місце застосування: Усередині приміщення
- Потужність: 7 Вт
- Особливості: Відлякує за допомогою електромагнітних хвиль, що розповсюджуються по проводці всередині стін
- Живлення: Електромережа
- Площа: 130 кв.
- Виробник: Invest Electronics Ltd.
- Розмір: 75 х 75 х 80 мм
- Розмір упаковки: 88 х 88 х70 мм
- Країна виробник: Болгарія
- Тип: Електричний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 130 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 1 680 ₴
