Проточний водонагрівач на кухню кран Noveen IWH460





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH460 кран заощаджує час, енергію та воду. Монтаж у стільницю. Ідеально підходить для кухні, дачі, гаражу, підсобного приміщення, підвалу, т.к. нагріває воду до 60° З усього за 3 секунди. Яскравий світлодіод сигналізує про готовність до нагрівання.
Особливості проточного водонагрівача Noveen IWH460:
- Швидке нагрівання. Потужність 3,6 квт. нагріє воду до 60° З усього за 3 секунди
- Просте встановлення. Для встановлення проточного водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зніміть старий кран, та встановіть кран-водонагрівач Noveen.
- Економія місця. Проточний нагрівач води IWH460 ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаражу, підсобного приміщення, підвалу.
- Економія електроенергії. Електричний проточний водонагрівач Noveen IWH460 включається і гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана-нагрівача можна регулювати температуру води на власний розсуд. Світлодіод сигналізує про стан крана.
- Захист від витоку води (автоматично відключається електроживлення).
- Клас водонепроникності IPX4.
Характеристики:
- Вага: 0,83 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Водонагрівач, елементи кріплення
- Потужність: 3000 - 3600 Вт
- Нагрів води: 60°С
- Особливості: Монтаж у стільницю
- Виробник: Noveen
- Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа
- Розмір: 185 х 215 х 60 мм
- Розмір упаковки: 260 х 315 х 120 мм
- Витрата води: 2 - 2,5 л/хв
- Країна виробник: Польща
- Тип: Водонагрівач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3.6 кВт |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Частота | 50 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 2 090 ₴





