Електромагнітний та ультразвуковий відлякувач мишей тарганів мурах клопів Pest Reject NEW




Електромагнітний та ультразвуковий відлякувач гризунів і комах Pest Reject NEW допоможе назавжди позбавитися від мишей, щурів, мурах, клопів, мурах та інших шкідливих комах. кімнат достатньо одного приладу.
Електромагнітний відлякувач мишей не створює шкідливого випромінювання, він не токсичний. Може експлуатуватися в приміщенні, де живуть діти.
Як працює відлякувач гризунів та комах Pest Reject NEW:
Ультразвуковий і електромагнітний відлякувач мишей і комах Pest Reject NEW - це невеликий компактний пристрій, що випускає електромагнітні імпульси в поєднанні з ультразвуковими хвилями. Шкідників зі стін, під підлоги і стель Дані імпульси впливають на нервову систему клопів, павуків, щурів, мишей та інших подібних шкідників.
Електромагнітний відлякувач мишей і щурів абсолютно нешкідливий для людини, а також для котів і собак. Крім цього, він не торкається інших електроприладів.
Особливості відлякувача гризунів та комах Pest Reject NEW:
- Екологічно безпечний, без хімікатів;
- Простий у використанні, не потребує догляду;
- Охоплює територію до 100 кв.
- Безперервна дія! Не потрібна підзарядка;
- Ультразвук ефективно діє на мишей та щурів
- Електромагнітний хвилі ефективно діє на тарганів, павуків, клопів, жуків, мурах;
- Результат досягається загалом після двох тижнів.
Характеристики:
- Зона дії: 100 кв. м.
- Джерело живлення: 220 V, 50 Гц
- Потужність: 5 Вт
- Гарантія: 6 місяців
- Розмір: 55 х 85 мм
- Виробник: Китай
- Робоча частота: 22 – 65 кГц
- Діапазон робочих температур: 0…+40°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aokeman |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 100 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 260 ₴
