Знищувач мух комарів з липким папером двосторонній Pomel DUO LT-60




Знищувач мух комарів з липким папером двосторонній Pomel DUO LT-60 - це ідеальний вибір для боротьби з комахами, що літають, в місцях, де потрібна естетика і гармонія інтер'єру. Елегантний корпус з нержавіючої сталі впишеться в будь-який дизайн. Знищувач комах з липким папером двосторонній Pomel DUO LT-60 має чотири люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що забезпечує залучення комах на площі до 160 квадратних метрів.
Знищувач комах з липким папером двосторонній Pomel DUO LT-60 має спеціальну флуоресцентну плівку для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (зокрема сполук ртуті) у разі поломки.
Ще однією перевагою знищувача комах є безшумна робота, що немало важливо для використання в людних місцях. Саме тому знищувач мух комарів комах з липким папером двосторонній Pomel DUO LT-60 добре зарекомендував себе у місцях громадського харчування, барах, ресторанах та готелях.
Як працює пастка комах з липким папером Pomel DUO LT-60:
У знищувачі комах Pomel DUO LT-60 використовується унікальна система залучення мух, комарів, мошок та інших комах, що літають, за рахунок поєднання флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Залучені світлом УФ лампи комахи потрапляють усередину приладу, де надійно приклеюються до клейкого вкладиша. Спіймані на липку вкладку комахи не випадають і приховані всередині приладу.
Характеристики:
- UV-A лампи: 4 x 15 Вт G13/T8/BL у захисній плівці
- Вага: 3,5 кг
- Вид шкідника: Всі види комах, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP21
- Комплектація: Прилад, кабель, ланцюг для підвішування (1 м), липкий вкладиш - 2 шт.
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Місце застосування: Ресторани, кафе, готелі, офіси, магазини, харчові цехи
- Потужність: 70 Вт
- Особливості: Виготовлений відповідно до норм HACCP
- Живлення: Електромережа
- Площа: 160 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Pomel
- Розмір: 345 х 465 х 120 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 370 х 530 х 130 мм
- Витратні матеріали: Липкий вкладиш, ультрафіолетова лампа
- Країна виробник: Польща
- Тип: З липким внеском
- Колір приладу: Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 345 мм |
| Вага | 3500 г |
- Ціна: 13 290 ₴
