Пастка мух комарів комах клейова Pomel Petit Steel




Пастка мух комарів комах клейова Pomel Petit Steel - це ідеальний вибір для боротьби з комахами в місцях, де потрібна естетика і гармонія інтер'єру. Елегантний корпус із нержавіючої сталі впишеться у будь-який дизайн. Площа дії 30 кв.
Інсектицидна пастка для комах Pomel Petit Steel виготовлена відповідно до норм HACCP для харчової промисловості, має ступінь захисту IP20.
УФ лампа від комах має спеціальну флуоресцентну плівку для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (зокрема сполук ртуті) у разі поломки.
Ще однією перевагою пастки комах є безшумна робота, що немало важливо для використання в людних місцях. Саме тому пастка мух комарів комах клейова Pomel Petit Steel добре зарекомендував себе у місцях громадського харчування, барах, ресторанах та готелях.
Як працює пастка комах клейова Pomel Petit.
У пастці мух комарів комах клейова Pomel Petit Steel використовується унікальна система залучення мух, комарів, мошок та інших комах, що літають за рахунок поєднання флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Залучені світлом УФ лампи комахи потрапляють усередину пастки, де надійно приклеюються до клейкого вкладиша. Спіймані на липку вкладку комахи не випадають і приховані всередині приладу.
Характеристики:
- UV-A лампи: 1 x 11 Вт PL-S / 10 / 2P / G23 / U у захисній плівці
- Вага: 1,8 кг
- Вид шкідника: Всі види комах, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP21
- Комплектація: Прилад, кабель, ультрафіолетова лампа, липкий вкладиш - 1 шт.
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Місце застосування: Ресторани, кафе, готелі, офіси, магазини, харчові цехи
- Потужність: 14 Вт
- Особливості: Виготовлений відповідно до норм HACCP
- Живлення: Електромережа
- Площа: 30 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Pomel
- Розмір: 140 х 250 х 320 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 130 х 280 х 330 мм
- Витратні матеріали: Липкий вкладиш, ультрафіолетова лампа
- Країна виробник: Польща
- Тип: З липким вкладишем
- Колір приладу: Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1800 г |
- Ціна: 5 190 ₴
