УФ лампа для знищувача комах Noveen IKN-4

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UV-A лампа 4 Вт Призначена для знищувача комах Noveen IKN-4.
Характеристики:
- Вид: Т5/BL
- Діаметр: 16 мм
- Довжина лампи без контактів: 136 мм.
- Довжина лампи з контактами: 150 мм
- Комплектація: Ультрафіолетова лампа - 1 шт.
- Потужність: 4 Вт
- Виробник: Noveen
- Робоча частота: 50 Гц
- Ресурс лампи: 8000 годин
- Країна виробник: Польща
- Тип цоколя: G5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 16 мм |
- Ціна: 190 ₴
