Приманка для пасток ос і мух Linarem

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приманка для пасток ос і мух Linarem призначена для приваблення й ос, шершнів, мух, сліпнів у осолівки та мухоловки. Спеціально розроблений розчин для використання в осоловках. Приманка для пасток ос і мух Linarem не приваблює бджіл!
Приманка для пасток ос і мух Linarem. Застосування:
Влити в пастку 50 мл принади, замінювати в міру заповнення комахами. Заміну проводити у вечірню пору, щоб уникнути приваблення до себе ос. Приманка в осолівці активна до 6 тижнів.
Характеристики:
- Вид шкідника: Оси, мухи, плодові мошки
- Комплектація: Приманка – 1 шт
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Об'єм(мл): 200 мл
- Особливості: Приваблює ос, мух, шершнів, плодових мошок. Чи не приваблює бджіл.
- Період дії: 6 тижнів
- Виробник: Linarem
- Розмір: 80 х 80 х70 мм
- Склад: Натуральні харчові атрактанти
- Країна виробник: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Рідина |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від мошок, Від ос |
| Принцип дії | Хімічний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 330 ₴
