Світловий відлякувач птахів голубів горобців для складу 9LED




Світловий відлякувач птахів голубів горобців для складу 9LED ефективний для захисту від горобців та голубів таких приміщень як склади, ангари, сховища площею до 1000 квадратних метрів.
Одним із найефективніших методів відлякування птахів із застосуванням електроніки всередині приміщень є використання лазера, тому що інші ультразвукові або біоакустичні відлякувачі птахів будуть лише зганяти птахів з місця на місце і повністю не виженуть їх із приміщення.
Як працює світловий відлякувач птахів 9LED:
Відлякування птахів лазером полягає в тому, що птахи лякаються дуже різкого світлового розмаїття. Найбільш ефективними є лазерні прилади для відлякування птахів у темних приміщеннях.
Промені переміщаються по простору, що захищається, відповідно до продуманого алгоритму, впливаючи на зоровий апарат птахів. Не витримуючи подібних «дискотек», пернаті прагнуть спішно залишити незрозуміле небезпечне місце.
Світловий відлякувач птахів голубів горобців для складу 9LED відтворює рух лазерних випромінювань і охоплює площу 1000 квадратних метрів. Корпус відлякувача птахів зроблений з алюмінію та оснащений вентилятором, що не дає йому перегріватись, та забезпечує безперервну довгу роботу. Лазерний відлякувач птахів має різні налаштування, що дозволяють змінювати швидкість руху картинок, включати/вимикати стробоскоп.
Характеристики:
- Тип відлякувача птахів: візуальний
- Вплив на види птахів: горобець, голуб, ластівка, ворона
- Місце використання: супермаркети, спортивні зали, закриті склади
- Площа дії: 1000 кв.
- Кількість динаміків: -
- Спосіб включення: механіка
- Додаткові функції: світлові спалахи
- Діапазон робочих температур: н/д
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарей: -
- Вага: до 0.5 кг
- Гарантія: 6 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Світловий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 600 ₴
