Електрична мухобойка ракетка на батарейках Weitech WK-0071 червона



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мухобойка ракетка на батарейках Weitech WK-0071 червона - ефективний засіб для боротьби з мухами, комарами, мошками та іншими комахами, що літають. Цілком нешкідлива та безпечна для людини. Легка у використанні. Має цікавий дизайн у вигляді тенісної ракетки.
Як використовувати електромухобойку на батареях Weitech WK-0071:
Перед тим як почати застосування, необхідно вставити в спеціальний електромухобойки відсік дві батарейки типу АА (у комплекті не входять).
Принцип роботи електричної мухобойки на батарейках полягає в тому, що в момент попадання комахи на металеву сітку необхідно натиснути на ручці спеціальну кнопку, в результаті чого комаха гине від електричного розряду. Сила розряду не є небезпечною для людини, проте чіпати грати все одно не варто, тому що можна пошкодити пристрій.
Характеристики:
- Вага: 300 г
- Від яких шкідників: Мухи, комарі
- Виробник: Weitech (Бельгія)
- Гарантія: 12 місяців
- Джерело живлення: Батарейки AA, 2 шт (не входять до комплекту)
- Живлення: Батареї
- Колір пристрою: Червоно-чорний
- Комплектація: Електромухобійка – 1 шт.
- Країна-виробник: Китай
- Місце застосування: Приміщення, відкриті простори
- Матеріал: Пластик
- Особливості: Ефективний, зручний і захоплюючий засіб боротьби з комахами, що літають.
- Розмір: 460×170×12 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 300 г |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
- Ціна: 365 ₴
