Електрична акумуляторна мухобойка Noveen IKN115





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мухобойка акумуляторна Noveen IKN115 - це неймовірно дієвий і зручний засіб боротьби з комахами. Легко знищує мух, комарів, мошкару, ос та інших комах, що літають, невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах. Виконана із міцного протиударного пластику у вигляді тенісної ракетки.
Як використовувати електричну мухобойку Noveen IKN115:
Принцип роботи мухобойки електричної дуже простий - натискаєте і утримуйте кнопку в центрі рукоятки, після чого, достатньо вдарити або просто доторкнутися до комахи, що літає, ракеткою так, щоб комаха торкнулася металевих грат. Це зробити досить легко.
ВАЖЛИВО! Не можна торкатися металевої сітки, це може призвести до поломки пристрою.
Характеристики:
- Акумулятор: 300 мАг
- Вага: 0,25 кг
- Вид шкідника: Комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Комплектація: Електромухобійка - 1 шт
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Приміщення, двір, дача, відкриті майданчики
- Потужність: 3 Вт
- Напруга розряду: 3500 В
- Особливості: Заряджання від мережі
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Виробник: Noveen
- Розмір: 520 х 210 х 35 мм
- Країна виробник: Польща
- Колір приладу: Синій із чорним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 250 г |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 490 ₴
