Віброзвуковий відлякувач кротів змій капустянки на батарейках US1383





Віброзвуковий відлякувач кротів змій капустянки на батарейках US1383 допоможе швидко позбавитися будь-яких землерийних шкідників: кротів, ховрахів, капустян, землерийок, а також змій. Відлякувач кротів змій капустянки US1383 абсолютно безпечний для рослин та черв'яків. Прилад від кротів US1383 водонепроникний та сконструйований для використання на відкритих ділянках. Один прилад від кротів змій капустянки US1383 дозволяє прогнати кротів та інших шкідників у радіусі до 15 метрів навколо себе (800 квадратних метрів). Для захисту більшої площі прилади встановлюються з відривом 25-30 метрів друг від друга.
Як працює відлякувач кротів змій капустянки US1383:
Принцип роботи відлякувача кротів US1383, як і в інших відлякувачів кротів, ґрунтується на непереносимості кротами та іншими підземними шкідниками вібраційних звуків певної частоти. Саме такі звуки генерує у ґрунті даний відлякувач кротів. Ефект від використання приладу буде помітний через 2 тижні безперервної роботи.
Як використовувати відлякувач кротів змій капустянки US1383:
- Зніміть заглушку та послідовно встановіть 4 батареї (R20) плюсом донизу.
- Встановіть контактну пружину та щільно закрийте кришку відлякувача Чистон-III.
- Визначити працездатність приладу можна за вібраційними сигналами, що видаються з періодичністю 30-40 секунд.
- Вкопайте Чистон-3 у землю у центрі ділянки чи місці найбільшого скупчення кротів те щоб верхня кришка трохи виступала над рівнем грунту.
- Для отримання максимального ефекту прилад повинен щільно стикатися із землею, тому рекомендується утрамбувати або залити водою ґрунт навколо відлякувача Чистон-3.
- При настанні заморозків або затоплення слід викопати відлякувач.
Характеристики:
- Вага: 380 г
- Вид шкідника: Кроти, землерийки, сліпи, полівки, змії
- Гарантія: 6 місяців
- Інтервал вібрації: 30 секунд
- Джерело живлення: Батареї R20 (D), 4 шт (у комплект не входять)
- Комплектація: Прилад - 1 шт
- Матеріал: Пластик
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Особливості: Гуманний засіб рятування від кротів, змій, гризунів
- Живлення: Батареї
- Площа: 800 кв.м
- Радіус дії: 15 м
- Розмір: 55 х 55 х 370 мм, Ø ніжки - 40 мм, довжина ніжки - 340 мм
- Розмір упаковки: 380 х 60 х 60 мм
- Країна виробник: Китай
- Частота: 400-1000 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Гризуни, Кроти, Ховрахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Вібрація |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 400 Гц |
| Зона дії | 800 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 380 ₴

