Стаціонарний відлякувач собак кішок куниць щурів мишей Weitech WK-0100





Ультразвуковий стаціонарний відлякувач тварин Weitech WK-0100 допоможе позбавитися собак, котів, куниць, ласок, щурів мишей та інших тварин на площі до 40 квадратних метрів.Вбудований акумулятор Li-Ion дозволяє приладу автономно працювати до 30 діб. Заряджається від USB-кабелю, що йде в комплекті.
Як працює стаціонарний відлякувач тварин Weitech WK0100:
Стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак кішок куниць щурів мишей Weitech WK-0100 через кожні 3,5 хвилини видає ультразвуковий сигнал тривалістю 30 секунд. Частота ультразвуку змінюється в діапазоні від 5 до 40 кГц, що дозволяє відлякувати практично будь-яких тварин, за винятком їх звикання.
Особливості відлякувача тварин Weitech WK0100:
- Універсальність - відлякує не лише гризунів, а й тварин (коти, собаки, дикі тварини);
- Автономність - не прив'язана до розетки;
- Перезаряджання – завдяки вбудованому акумулятору немає необхідності купувати та замінять батарейки;
- Економічність – заряду акумулятора вистачає на місяць безперервної роботи;
- Продумана конструкція - виконана у вигляді диска, всі елементи компактно розташовані всередині;
- Цілком безпечний для людей та тварин.
Як використовувати стаціонарний відлякувач Weitech WK-0100:
Відлякувач собак кішок куниць щурів мишей Weitech WK-0100 може працювати, будучи прикріпленим до стіни або будь-якої іншої поверхні. Прикріпити його можна за допомогою болтів, шурупів або двосторонньої клейкої пластини що в комплекті.Для того, щоб він почав працювати, потрібно натиснути на кнопку, розташовану збоку, і загориться індикатор. Заряджання акумулятора відлякувача собак і котів здійснюється через USB-кабель.
Характеристики:
- Максимальна відстань виявлення та відлякування: 16 метрів
- Сектор виявлення: 90°
- Площа дії: до 200 кв. м.
- Живлення відлякувача: 4 батареї 1,5 В типу "D" або 220 В через мережевий адаптер
- Робочий діапазон частот: 20-25 кГц
- Кількість спрацьовувань від одного комплекту батарей: до 5 тисяч.
- Число режимів роботи: 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Дальність дії | 16 м |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Сектор дії | 90 ° |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 дБ |
| Регулятор частоти ультразвуку | 7 режимів |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 130 дБ |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 342 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 225 ₴

