Пастки для тарганів та прусаків з атрактантом Weitech WK6010 3 шт.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастки для тарганів та прусаків Weitech WK6010 призначені для житлових приміщень, харчових виробництв та інших місць, де можна боротися з комахами лише без використання будь-яких хімікатів. Клей-атрактант, усередині пастки приваблює комах специфічним запахом та заманює їх усередину, де вони прилипають до липкої поверхні пастки.
У пастці для тарганів використовується атрактант новітньої розробки фірми Weitech, що спеціалізується на виробництві пасток і засобів від шкідників.
Особливості пасток тарганів Weitech WK6010:
- Продукт без запаху, не містить інсектицидів та інших хімікатів.
- Висока продуктивність – атрактант приваблює всіх комах у приміщенні за кілька днів.
- Активні 3 місяці від дня розтину.
Як використовувати пастки тарганів Weitech WK6010:
- Розгорніть пастку, видаліть аркуш паперу, що захищає клейку поверхню.
- Сформуйте пастку, як показано на малюнку.
- Укласти пастку в місцях, де мешкають комахи (навколо каналізаційних труб, заглиблень, кутів).
Характеристики:
- Зона дії: 20 кв. м.
- Комплектація: Пастки - 3 шт.
- Виробник: Weitech, Бельгія
- Термін дії: Після розтину 3 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Призначення пастки/відлякувача | Від тарганів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 425 ₴
