Ультразвуковий відлякувач мишей щурів куниць ласок на батарейках Swissinno Ultrasonic Battery





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів на батарейках Swissinno Ultrasonic Battery - це сучасний пристрій створений щоб допомогти Вам швидко позбутися мишей, щурів та інших гризунів. Даний відлякувач однаково добре підходить для приміщень будь-якого типу, таких як квартири, приватні будинки, склади, офіси, магазини. Працює автономно від 8-х пальчикових батарейок типу АА (не входять до комплекту), площа дії – 20 квадратних метрів.
Особливості відлякувача мишей на батарейках Swissinno:
- Доступні елементи живлення типу "АА", "LR6";
- Час автономної роботи без заміни джерела живлення 6-7 тижнів
- Робота від 8 звичайних батарей AA
- Площа дії 20 кв.
- Ультразвукові хвилі, що використовуються, безпечні і не чутні для людей
- Відлякує всі види щурів, мишей та гризунів.
- Не має негативного впливу на свійських тварин
- Простота використання.
-
Як використовувати відлякувач щурів на батарейках Swissinno:
- Відкрити задню кришку.
- Вставити (при подальшій експлуатації) 4 батареї у відсік, дотримуючись полярності.
- Відлякувач мишей і щурів відразу переходить до роботи в автоматичному режимі.
- Світлодіод вказує на нормальну роботу приладу та батарейок.
- Встановити прилад у місці скупчення шкідників на висоті не менше 30 см від підлоги, повернувши випромінювач у потрібному напрямку.
Характеристики:
- Вид шкідника: Щури, миші, куниці, ласки
- Гарантія: 12 місяців
- Діапазон робочих температур: від -10 до +50 °С
- Джерело живлення: Батареї АА х 8 шт (у комплект не входять)
- Площа дії: 20 кв.
- Виробник: Swissinno Solutons
- Країна виробник: Швейцарія
- Кут виходу сигналу: 120°
- Частота: 22 – 30 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swissinno |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 20 Гц |
| Зона дії | 20 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 2 050 ₴

