Мишоловка живоловка металева Swissinno Mouse Cage Round Classic

Мишоловка металева Swissinno Mouse Cage Round Classic допоможе позбавитися мишей, не вбиваючи їх і не завдаючи їм ніякої шкоди. Може використовуватися в різних приміщеннях - житлові приміщення, склади, кафе, магазини, ресторани, готелі, офіси або де не можна користуватися стандартними мишоловками. Пастка виготовлена з високоміцної оцинкованої сітки. Підстава з дерева.
Як використовувати мишоловку Swissinno Mouse Cage Round Classic:
Використовувати мишоловку-живоловку просто - кругла металева пастка мишей Mouse Cage round Classic від Swissinno має один круглий отвір у верхній частині у формі вирви, через який гризун потрапляє в середину. Пастка мишей металева Swissinno Mouse Cage Round Classic влаштована так, що самостійно вибратися назовні він не може.
У нижній частині основи пастки мишей знаходиться люк зі ковзними металевими дверцятами для видалення гризунів з пастки.
Виробництво: Swissinno (Швейцарія)
Розмір клітки пастки 15х15х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swissinno Solutions |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни |
| Тип засобу | Мишоловка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 450 ₴
