Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-517





Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-517 здатний дуже швидко нагрівати приміщення до 20 квадратних метрів і при цьому витрачати в 2,5 - 3 рази менше електроенергії. Інфрачервоний обігрівач не спалює кисень і не сушить повітря в приміщенні.
На відміну від інших видів обігрівачів повітря, в даній моделі випромінювання теплової енергії відбувається в інфрачервоному діапазоні, тепло випромінюється подібно до сонячного і нагріває не саме повітря, а предмети в приміщенні і вже потім від предметів нагрівається повітря. Моментально зігріває тіло людини з відстані 3-4 метрів, і для швидкого обігріву приміщення здатне обертатися на 180 градусів. Якщо пристрій знаходиться в неправильному положенні - спрацьовує функція автоматичного відключення, яка гарантує пожежну безпеку приладу.
Особливості інфрачервоного обігрівача Zenet ZET-517:
- Не пересушує повітря і не витрачає кисень.
- Сучасний дизайн, сучасних легких матеріалів.
- Велике вироблення тепла.
- Мінімальна витрата електричної енергії.
- Великий термін служби.
- Захист від пилу та вологи.
- Обертається на 180 градусів.
- Автомат вимкнення при падінні та нахилі.
- Автомат вимкнення при перегріванні обігрівача.
- Швидке охолодження.
- Швидке прогрівання приміщення.
- Регулятор потужності: 2 положення (500 та 1000 Вт).
Характеристики:
- Тип: підлоговий
- Площа обслуговування: 20 кв.м.
- Потужність: 500/1000 Вт
- Частота: 50 Гц
- Кількість режимів роботи: 2
- Режим обертання: є на 180°
- Автоматичне відключення при перекиданні: є
- Габарити: 770х320х350 мм
- Вага: 2.5 кг
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Функція повороту |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву, Датчик нахилу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 3 130 ₴


