Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-516





Інфрачервоний карбоновий обігрівач Zenet ZET-515 чорний здатний дуже швидко нагрівати приміщення площею до 20 квадратних метрів і при цьому витрачати в 2,5-3 рази менше електроенергії. Інфрачервоний обігрівач не спалює кисень і не сушить повітря в приміщенні.
На відміну від інших видів обігрівачів повітря, в даній моделі випромінювання теплової енергії відбувається в інфрачервоному діапазоні, тепло випромінюється подібно до сонячного і нагріває не саме повітря, а предмети в приміщенні і вже потім від предметів нагрівається повітря. Моментально зігріває тіло людини з відстані 3-4 метрів, і для швидкого обігріву приміщення здатне обертатися на 180 градусів.
Якщо пристрій знаходиться в неправильному положенні - спрацьовує функція автоматичного відключення, яка гарантує пожежну безпеку приладу. Клас захисту ІР24 дозволяє використовувати даний інфрачервоний обігрівач повітря для обігріву ванних кімнат та інших вологих приміщень.
Особливості інфрачервоного обігрівача Zenet ZET-515:
- Не пересушує повітря і не витрачає кисень.
- Сучасний дизайн, сучасні легкі матеріали.
- Велике вироблення тепла.
- Мінімальна витрата електричної енергії.
- Великий термін служби.
- Обертається на 180 градусів.
- Автоматичне вимкнення при падінні та нахилі.
- Автомат вимкнення при перегріванні обігрівача.
- Швидке охолодження.
- Швидке прогрівання приміщення.
- Регулятор потужності: 2 положення (600 та 1200 Вт).
- Клас захисту ІР24.
Характеристики:
- Тип: підлоговий
- Площа обслуговування: 20 кв. м
- Потужність: 600/1200 Вт
- Частота: 50 Гц
- Кількість режимів роботи: 2
- Режим обертання: є на 180°
- Автоматичне відключення при перекиданні: є
- Габарити: 770х320х350 мм
- Вага: 2.5 кг
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Функція повороту |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву, Датчик нахилу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 2 980 ₴
