Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів SD-073




Ультразвуковий відлякувач SD-073 допоможе швидко позбутися мишей, щурів та інших гризунів і може застосовуватися як у побутових приміщеннях (квартири, будинки, дачі, офіси) так і виробничих (сховищах зерна та інших продуктів, цехах, магазинах, складах). -073 абсолютно безпечний для людини та домашніх тварин і не перешкоджає роботі інших електроприладів.Площа дії приладу - 30 квадратних метрів.
Як працює відлякувач мишей та щурів SD-073:
Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів SD-073 генерує та випромінює ультразвукові хвилі на частоті 25 кГц, які мають різкий негативний вплив на мишей, щурів та інших гризунів. Перебуваючи у зоні дії ультразвуку у гризунів паралізується фізіологічну активність, з'являється почуття тривоги, переляку, страху, вони можуть нормально харчуватися і розмножуватися і змушені залишити зону дії приладу. Для посилення ефекту відлякування гризунів у цьому відлякувачі мишей використані також світловий ефект, який надає додаткову лякаючу дію вночі або в приміщенні без світла.
Як використовувати відлякувач мишей та щурів SD-073:
Слід простежити, щоб випромінювач ультразвуку був відкритий і не загороджувався предметами, так як ультразвук від мишей та щурів поглинається такими предметами як м'які меблі та відбивається від шаф та інших великих меблів. Також слід враховувати, що ультразвук не проходить через і є ефективним захистом від гризунів ТІЛЬКИ У МЕЖІ ОДНОГО ПРИМІЩЕННЯ (кімната, офіс, склад, сарай, гараж, підвал).
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 30 кв.
- Підключення до мережі: вилка на корпусі
- Звуковий тиск: н/д
- Потужність: 8 Вт
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Тип випромінювання: постійна частота
- Частота випромінювання: 25 кГц
- Харчування: мережа
- Вага: 55 г
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saintland |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 30 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 415 ₴
