Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів на батарейках VIANO OB-01





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів на батарейках VIANO OB-01 - це сучасний пристрій, створений, щоб допомогти Вам швидко позбутися мишей, щурів та інших гризунів. Даний відлякувач однаково добре підходить для приміщень будь-якого типу, таких як квартири, приватні будинки, склади, офіси, магазини та дуже ефективна боротьба з гризунами у Вашому транспортному засобі. Працює автономно від 4-х пальчикових батарейок типу АА (входять до комплекту), площа дії – 200 квадратних метрів.
Особливості відлякувача мишей та щурів VIANO OB-01:
- доступні елементи живлення типу "АА", "LR6";
- імпульсний режим роботи;
- транзисторна, що гарантує високу потужність, довговічність та адаптацію до будь-яких кліматичних умов;
- тривала робота від одного комплекту батарей;
- можливість встановлення у будь-яких місцях з обмеженим доступом;
- світлова індикація активної роботи та пауз;
- широкий діапазон робочих температур (від -30 до +70);
- безшумна робота;
- компактність;
- простота використання.
Як використовувати відлякувач мишей та щурів VIANO OB-01:
- Відкрити задню кришку.
- Вставити (при подальшій експлуатації) 4 батареї у відсік, дотримуючись полярності.
- Відлякувач мишей і щурів відразу переходить до роботи в автоматичному режимі.
- Світлодіод вказує на нормальну роботу приладу та батарейок.
- Встановити прилад у місці скупчення шкідників на висоті не менше 30 см від підлоги, повернувши випромінювач у потрібному напрямку.
Характеристики:
- Вид шкідника: Щури, миші, куниці, ласки
- Гарантія: 12 місяців
- Діапазон робочих температур: від -30 до +70 °С
- Джерело живлення: Батареї АА х 4 шт (до комплекту входять)
- Комплектація: Прилад – 1 шт, батареї АА – 4 шт
- Особливості: Працює від батарей та підходить для будь-яких кліматичних умов
- Живлення: Батареї
- Площа дії: 200 кв.
- Споживаний струм: 5 мА
- Застосування: На складах, магазинах, цехах, виробничих приміщеннях, гаражах
- Виробник: Viano
- Розмір: 68 х 68 х 19 мм
- Країна виробник: Польща
- Кут виходу сигналу: 120°
- Частота: 16 – 65 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 1 635 ₴
