Тепловентилятор керамічний Noveen PTC09 1.5 кВт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор керамічний Noveen PTC09 являє собою пристрій з трьома режимами роботи: звичайний вентилятор, обігрів 759 Вт, обігрів 1500 Вт.
Тепловентилятор електричний забезпечує високу ефективність нагрівання. Тепле повітря швидко поширюється на площу до 18 квадратних метрів, при цьому не має неприємного запаху!
Польський виробник Noveen використовує у своєму виробництві лише якісні матеріали, високоякісний пластик.
Особливості тепловентилятора Noveen PTC09:
- Функція вентилятора - холодне обдування
- Функція осцилятора - рух ліворуч/праворуч.
- Три режими роботи: вентилятор / 750 Вт / 1500 Вт
- Захист від перегріву
- Ручка для безпечного транспортування
- Автоматичний захист від перекидання
- Керамічний нагрівач
- Термостат для регулювання температури повітряного потоку
- Індикаторна лампа сигналізує про роботу пристрою
Характеристики:
- Вес: 1,55 кг
- Гарантия: 12 месяцев
- Цвет: Серый с черным
- Код ЕАN: 5902221620126
- Комплектация: Прибор
- Источник питания: 220-240 В, 50/60 Гц
- Мощность: 1500 Вт
- Размер: 205 x 162 x 295 мм
- Длина кабеля: 1,4 м
- Площадь обогрева: 18 кв.м
- Тип установки: Напольный
- Режимы работы: Вентилятор / 750 Вт / 1500 Вт
- Терморегулятор: Есть
- Размер упаковки: 207 х 165 х 300 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 1 770 ₴
