Відлякувачі собак кішок лисиць білок кроликів куніць BaseTech Нічний захист (2 шт)





Відлякувачі собак кішок лисиць білок кроликів куніць BaseTech Нічний захист призначений для захисту від собак, кішок, куниць, лисиць, вовків і навіть хижих птахів кемпінгів, садів, ставків, худоби, виноградників і т.д. Дальність дії – 30 метрів, працює від сонячної батареї. Відлякувач тварин BaseTech водонепроникний і має клас захисту IP44.
Як працює відлякувач тварин BaseTech:
Відлякувач тварин BaseTech автоматично включається з настанням темряви і відлякує тварин світловими спалахами, які вони сприймають мерехтливими мовами вогню. Випадкова послідовність мерехтіння не дозволяє тваринам звикнути і прийняти прилад за звичайний ліхтар. Вдень прилад переходить в режим сну і заряджається від сонячної батареї, час повної зарядки 6 годин.
Світловий відлякувач собак і котів водонепроникний і має клас захисту IP65. Задня стінка приладу забезпечена чотирма магнітами для швидкого та зручного кріплення приладу для тимчасового використання, наприклад у кемпінгу.
Як використовувати відлякувач тварин BaseTech:
- Перед першим використанням дайте приладу зарядити протягом 6 годин.
- Відкрийте кришку акумулятора, переведіть перемикач з режиму OFF в режим А.
- Закрийте акумулятор і помістіть прилад у зону, яку потрібно захистити.
- Просте кріплення: за допомогою металовиробів (у комплекті) або на металевій поверхні вбудованими магнітами.
Характеристики:
- Акумулятор: Ni-Mh 1.2 В АА 600 мАг
- Вес: 134 г (2 х 67 г)
- Вид шкідника: Животні, птиці, летючі
- Гарантія: 6 місяців
- Дальність дії: 30 метрів
- Діапазон робочих температур: від -20°С до +40°С
- Джерело живлення: Вбудовані сонячна батарея та аккумулятор
- Клас захисту: IP44
- Комплектація: Прилад – 2 шт
- Матеріал: ABS-пластик, пластик
- Потужність: 0,0096 Вт
- Напруга: 1,2 В
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Heckermann
- Розмір: 85 x 30 x 82 мм
- Розмір упаковки: 85 х 90 х 70 мм
- Сонячна батарея: 2 В/50 мА
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 30 м |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 295 ₴

