Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів мурах Weitech WK-0220 (220В + Батарейки)





Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах Weitech WK-0220 - це універсальний компактний прилад бельгійського виробництва, який допоможе швидко позбутися мишей, пацюків, кажанів, тарганів, мурах, павуків у приміщенні площею до 140 квадратних метрів. Відлякувач абсолютно нешкідливий для людини та свійських тварин, тому може застосовуватися як у житлових, так і у виробничих приміщеннях. Можете працювати від мережі 220В і від батарейки (крона).
Як працює відлякувач гризунів та комах Weitech WK-0220:
Відлякувач гризунів та комах Weitech WK-0220 генерує та випромінює ультразвукові сигнали, які знаходяться вище порога сприйняття людини та таких тварин як кішки та собаки, проте щури, миші, полівки, летючі чудово його чують та реагують на нього. Для них сигнал відлякувача звучить дуже голосно і неприємно, викликаючи постійну тривогу та страх. Жити в таких умовах стає неможливо, тому шкідники незабаром залишають зону дії ультразвукового відлякувача гризунів.
Як використовувати гризунів і комах Weitech WK-0220:
Ультразвуковий відлякувач мишей та комах Weitech WK-0220 дуже простий в експлуатації - досить просто підключити його до розетки або вставивши батарейку таким чином, щоб від випромінювача до протилежної стіни не було жодних перешкод. Після включення в розетку прилад відразу починає заповнювати приміщення ультразвуком.
Рекомендуємо встановлювати ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Weitech WK-0220 на висоті від 50 до 60 см від рівня підлоги.
У перші дні застосування відлякувача мишей і щурів можливе збільшення кількості гризунів. Це тим, що під впливом стресу вони втрачають почуття самозбереження і не ховаються з появою людини. При подальшому використанні пристрою гризуни залишають приміщення протягом кількох тижнів.
Характеристики:
- Ефективна площа захисту: до 140 кв. м.
- Частота ультразвуку: 20 - 45 кгц.
- Піковий звуковий тиск на відстані 50 см: 116 дБ.
- Питання: від мережі та від батарей.
- Вес: 384р.
- Розміри: 115х65х38 мм.
- Потужність: 1,05 Вт
- Робоча температура: від -10 до +40°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Робоча частота | 45 Гц |
| Зона дії | 140 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 384 г |
- Ціна: 2 450 ₴
