Теплова гармата електрична Timberk TFH T20MDR




Теплова гармата електрична Timberk TFH T20MDR здатна швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Продуктивність теплового потоку — 200 м3/год. Сучасний технологічний нагрівальний ТЕН гарантує безпечну експлуатацію приладу та невелику витрату електроенергії (від 1 кВт до 2 кВт залежно від обраного режиму).
Підлогова теплова гармата Timberk TFH T20MDR може безперервно працювати впродовж 22 годин. А для безпечної експлуатації передбачений захист від перегрівання. Крім функції обігріву в тепловій гарматі є функція вентилятора, що дасть змогу використовувати її для охолодження повітря в приміщенні в спеку. Регульований термостат забезпечує можливість вибору комфортної температури нагрівання. Щоб електрогарматочку Тимберк можна було швидко пересунути, у його конструкції передбачена ручка-тримач із накладкою з пластмаси.
Особливості теплової гармати Timberk TFH T20MDR:
- Миттєве нагрівання повітря;
- Безшумна робота
- Компактний розмір;
- Оригінальний дизайн;
- Зручна ручка;
- Регульована потужність;
- Доступна ціна.
Характеристики:
- Тип: теплова гармата електрична
- Модель: Timberk TFH T20MDR
- Основний колір: помаранчевий
- Додатковий колір: чорний
- Максимальна споживана потужність: 2 кВт
- Рівні потужності: 1 кВт, 2 кВт
- Продуктивність теплого повітря: 200 м³/год
- Площа обслуговування: 20 м²
- Тип нагрівального елемента: керамічний
- Термостат: регульований
- Рівень шуму: 55 дБ
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Струм: 9.1 А
- Автовідключення: є
- Захист від стрибків напруги: ні
- Захист від перегріву: є
- Ручка-тримач: є
- Колеса: ні
- Антикорозійне покриття: є
- Індикатор температури: ні
- Ступінь захисту: IP24
- Комплектація: Гармата, документація
- Додатково: гумові ніжки
- Ширина: 190 мм
- Висота: 200 мм
- Глибина: 175 мм
- Вага: 1.85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Стаціонарний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Ні |
| Таймер | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 1.85 кг |
- Ціна: 1 740 ₴
