Масажер для ніг та щиколоток Zenet ZET-763




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажер для ніг і щиколоток Zenet ZET-763 забезпечує якісне опрацювання зон, усунення набряклості та втоми. Техніка масажу нагадує методику професійного масажиста, ролики працюють за акупунктурними точками стопи. Масаж покращує кровообіг за рахунок чого усувається напруга у м'язах.
На наших ступнях знаходиться велика кількість важливих точок і, впливаючи на них, ми можемо підвищити сили нашого тіла. З масажером для ніг ви можете дозволити собі масаж ніг і кісточок щодня. Бажано виконувати процедуру двічі на день по 10-15 хвилин.
Як працює масажер для ніг та щиколоток Zenet ZET-763:
- Компресійний елемент вздовж стопи з двох сторін здійснює натискання, що здавлює.
- Багатосекційний ролик вздовж склепіння стопи здійснює дію знизу стопи.
- Відбувається акупунктурний вплив на точки, що знаходяться на стопі.
- Відчуття насолоди, які відновлюють психіку.
Особливості масажера для стоп та щиколоток Zenet ZET-763:
- Профілактика захворювань та покращення самопочуття;
- Стильний дизайн;
- 3 кнопки управління: автомобільний режим, індивідуальний режим, ручний режим;
- Дистанційне керування за допомогою пульта;
- Регульована інтенсивність масажу;
- Знімні чохли на блискавці;
- Простота використання.
Характеристики:
- Модель: Zenet ZET-763
- Тип пристрою: Масажер для ніг
- Призначення: Розслаблення та зняття напруги в стопах та кісточках
- Тип масажу: Роликовий, компресійний, акупунктурний
- Кількість програм масажу: 3 режими: авто, індивідуальний, ручний
- Кількість рівнів інтенсивності: 3 рівні: висока, середня, низька
- Підігрів: Ні
- Матеріал корпусу: Метал, пластик, текстиль
- Зони масажу: Стопи, кісточки
- Живлення: Від мережі (220 В)
- Потужність: 40 Вт
- Управління: Пульт дистанційного керування, 3 кнопки на пристрої
- Габарити (Д x Ш x В): 57 x 25 x 32 см
- Вага: 6,55 кг
- Особливості: Знімні чохли на блискавці для легкого очищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажер для ніг |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж, Розминаючий масаж, Інфрачервоне випромінювання, Компресійний масаж |
| Область застосування масажера | Ступні, Щиколотки, Пальці ніг |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Регулювання інтенсивності масажу | ступінчаста |
| Тип управління | Електронне |
| Насадки для педикюру | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.55 кг |
- Ціна: 4 580 ₴
