Очищувач іонізатор повітря для автомобіля із ароматизацією ZENET XJ-800



Очисник іонізатор повітря для автомобіля з ароматизацією ZENET XJ-800 дуже корисний прилад, призначений для очищення повітря в салоні автомобіля і водночас вирізняється мініатюрними розмірами та зручною зручністю використання. Очисник-іонізатор повітря працює від прикурювача та завдяки невеликому розміру буде дуже зручний в експлуатації. За вимкненого двигуна прилад переходить у економний режим роботи (20 мА) для уникнення розряджання акумулятора.
Очисник іонізатор повітря для автомобіля з ароматизацією ZENET XJ-800 очищає салон автомобіля від пилу, неприємних запахів, чаду або тютюнового диму, грибків, мікробів, пилку, шерсті після перевезення тварин і тополіного пуху.
До комплекту автомобільного іонізатора очисника входить пакет ароматичних гранул із запахом ванілі.
Особливості очисника іонізатора повітря ZENET XJ-800:
- Очисник повітря для автомобіля вмикається безпосередньо в гніздо прикурювача за допомогою шнура живлення постійного струму з запобіжником.
- Автомобільний іонізатор повітря очищає повітря в салоні автомобіля.
- Має спеціальний контейнер для ароматизаційної речовини в гранулах. Ви будете оточені приємним, заспокійливим ароматом. Об'єм ароматизувальної речовини можна поповнювати.
- Не використовує хімікатів. Забезпечує безшумну циркуляцію чистого та свіжого повітря.
- Має кріплення Velcro (липучки) для швидкого та простого кріплення будь-де.
- Легко розміщується на приладовій панелі автомобіля. Відгвинтіть розташований знизу очисника контейнер для гранул і заповніть його ароматизуючою речовиною з Вашим улюбленим запахом.
Характеристики:
- Тип: автомобільний очисник-іонізатор повітря
- Призначення: для салону автомобіля
- Живлення: DC 12 В (від прикурювача)
- Потужність: до 10 Вт
- Виробництво негативних іонів: до 100 000 іонів/см3
- Вихід активного кисню: до 0,04 ppm
- Рекомендована площа до 5-10 м²
- Тип очищення: іонна (без фільтрів)
- Функції іонізація, очищення повітря, усунення запахів
- Рівень шуму: безшумна робота
- Розміри: приблизно 140×90×50 мм
- Вага: приблизно 180 г
- Цвет: сірий
- Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип повітроочисника | Іонізатор |
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 12В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Індикатор роботи | Так |
| Ароматизація | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 480 ₴
