Автомобільний іонізатор повітря Супер Плюс Авто



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний іонізатор повітря Супер Плюс Авто дуже корисний прилад, призначений для очищення повітря в салоні автомобіля і відрізняється мініатюрними розмірами і зручністю використання. Іонізатор повітря Супер Плюс Авто працює від прикурювача і за рахунок невеликого розміру буде дуже зручний в експлуатації. При вимкненому двигуні прилад переходить в економний режим роботи (20 мА), щоб уникнути розряду акумулятора.
Автомобільний іонізатор повітря Супер Плюс Авто очищає салон автомобіля від пилу, неприємних запахів, чаду чи тютюнового диму, грибків, мікробів, пилку, вовни після перевезення тварин та тополиного пуху.
Особливості автомобільного іонізатора повітря Супер Плюс Авто:
- компактні розміри та економне споживання енергії (не посадить акумулятор);
- безшумна робота;
- знижує сонливість за кермом;
- очищувач-іонізатор повітря легко і швидко усуває шкідливі запахи, чадний газ, дим, пилок і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип повітроочисника | Іонізатор |
| Виробник | Супер-Плюс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Індикатор роботи | Так |
| Ароматизація | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 35 г |
- Ціна: 280 ₴
