Пляшка термос для спорту з нержавіючої сталі Noveen TB902 630 мл





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка термос для спорту Noveen TB902 зроблена з нержавіючої сталі INOX SS304 і пластику BPA free (матеріали, позбавлені бісфенолу А) ідеально підходить для спорту завдяки спеціальній кришці-напувалці, не вимагає відкривання і не дозволяє воді розплескатися. Спортивний термос пляшка дозволяє легко зберігати та транспортувати як холодні, так і гарячі напої. Подвійні стінки тримають температуру до 12 годин.
Характеристики:
- Вага: 0,42 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: Нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 630 мл
- Особливості: Подвійні стінки тримають температуру до 12 годин
- Виробник: Noveen
- Розмір: Ø 7,3 x 24,5 см
- Розмір упаковки: 255 х 95 х 95 мм
- Країна виробник: Польща
- Тип: Термопляшка
- Колір: Сталевий
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.63 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 410 г |
- Ціна: 705 ₴


