Термос пляшка із нержавіючої сталі чорна Noveen TB220 390 мл





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос пляшка Noveen TB220 зроблений з нержавіючої сталі INOX SS304 та пластику BPA free (матеріали, позбавлені бісфенолу А) та ідеально підходить для роботи, навчання, подорожей, спорту, т.к. в ній можна зберігати та транспортувати як холодні, так і гарячі напої. Подвійні стінки термопляшки тримають температуру до 12 годин, а ручка для перенесення робить її експлуатацію зручнішою.
Характеристики:
- Вага: 0,26 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: Нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 390 мл
- Особливості: Подвійні стінки тримають температуру до 12 годин
- Виробник: Noveen
- Розмір: Ø 6,8 x 21,5 см
- Розмір упаковки: 225 х 75 х 75 мм
- Країна виробник: Польща
- Тип: Термопляшка
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.39 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Вага | 260 г |
- Ціна: 440 ₴



