Термос пляшка із нержавіючої сталі червона Noveen TB125 500 мл





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос пляшка Noveen TB125 зроблений з нержавіючої сталі INOX SS304 та пластику BPA free (матеріали, позбавлені бісфенолу А) та ідеально підходить для роботи, навчання, подорожей, спорту, т.к. в ній можна зберігати та транспортувати як холодні, так і гарячі напої. Подвійні стінки термоса-пляшки тримають температуру до 12 годин, а ручка для перенесення робить її експлуатацію зручнішою.
Характеристики:
- Вага: 0,28 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: Нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 500 мл
- Особливості: Подвійні стінки тримають температуру до 12 годин
- Виробник: Noveen
- Розмір: Ø 6,8 x 24,7 см
- Розмір упаковки: 255 х 72 х 72 мм
- Країна виробник: Польща
- Тип: Термопляшка
- Колір: Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Червоний |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 247 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Вага | 280 г |
- Ціна: 470 ₴
