Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Noveen UH115


Ультразвуковий зволожувач повітря з ароматизацією Noveen UH115 - це пропозиція для тих, хто цінує функціональність та ефективність. Зволожувач повітря оснащений ручкою зі світлодіодним підсвічуванням, яке забезпечує кращу видимість при роботі вночі. Невеликий розмір і привабливий зовнішній вигляд роблять цю модель, що ідеально підходить для будь-якого простору - будинку та офісу. Ультразвукова технологія, що забезпечує тиху роботу, дозволить вам насолоджуватися правильно зволоженим повітрям під час сну. Ефективна площа зволоження – 35 квадратних метрів.
Як працює ультразвуковий зволожувач повітря UH115:
Ультразвуковий зволожувач Noveen UH115 використовує ультразвук для розщеплення молекул води діаметром близько 1-5 мкм та сполучення. Система вентиляції виводить розщеплені молекули води в сухе повітря, де при випаровуванні ми отримуємо необхідну вологість. Чітко видно гладку і рівну пару, що виходить із зволожувача повітря. Таким чином, відновлюється та підтримується достатній рівень вологості у приміщенні на рівні 40-60%. Конструкція ультразвукового зволожувача повітря складніша, ніж парових зволожувачів, тому дозволяє більш точно контролювати вологість у приміщенні.
Особливості зволожувача повітря Noveen UH-115:
- 12 годин зволоження однією заповненні;
- ємність резервуару для води - 3,5 літра;
- Ефективна площа зволоження - 35 квадратних метрів.
- Ароматизація - використання ароматичних олій;
- Можливість зміни потоку пари;
- Автоматичне відключення за відсутності води;
- Норма вологості повітря у квартирі - 50-60%.
Характеристики:
- Ароматизація: Так
- Вага: 0,9 кг
- Вид: Ультразвуковий
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,45 м
- Місткість резервуару: 3,5 л
- Іонізація: Ні
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад
- Потужність: 24 Вт
- Особливості: Автоматичне відключення за відсутності води.
- Площа дії: 35 кв.
- Виробник: Noveen
- Робота на одному заповненні: 12 год
- Розмір: 310 х 180 х 180 мм
- Розмір упаковки: 385 х 185 х 185 мм
- Швидкість випаровування: 360 мл/год
- Країна виробник: Польща
- Тип: Зволожувач повітря
- Колір: Білий із сірим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 3.5 л |
| Застосування приладу | Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 990 ₴
