Ультразвуковий відлякувач гризунів мишей щурів куниць Viano OD-03



Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів Viano OD-03 допоможе швидко і непомітно позбутися мишей, щурів, кажанів у побутових і промислових приміщеннях площею до 200 квадратних метрів. Прибір абсолютно беззвучений і тому може використовуватися в житлових, офісних приміщеннях і навіть спальнях. Відлякувач гризунів Viano OD-03 абсолютно безпечний для людини і домашніх тварин і не впливає на роботу інших побутових електроприладів.
Як працює відлякувач мишей і щурів Viano OD-03:
Включений відлякувач мишей і щурів Viano OD-03 випромінює ультразвукові заповнені певною частотою, яка не сприймається людиною і домашніми тваринами, але дуже сильно дратує будь-яких гризунів. У них з’являється тривога і тривога. Ультразвук буквально "б'є їм у вуха", доводячи сильний біль. Гризуни не можуть шукати їжі, спати і розмножуватися. У них виникає єдина потреба - швидше покинути територію, де знаходиться прилад.
В середньому, гризуни йдуть протягом 5-7 днів. Все залежить від кількості шкідників, приміщення, температури. Максимальний термін догляду (заявлений виробником) становить 14 днів.
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів абсолютно безпечний для людини, домашніх тварин і навіть дітей. Його можна залишати увімкненим постійно цілодобово. Бажано протягом перших двох тижнів не виключати відлякувача з розетки. Після того як шкідники залишать приміщення, пристрій можна вимкнути.
Як користуватися відлякувачем мишей і щурів Viano OD-03:
- Підключіть прилад у тій кімнаті, де помічено найбільшу активність гризунів.
- Оскільки ультразвук не поширюється, якщо у вас миші завелися в кількох кімнатах - потрібно поставити прилад у кожній кімнаті.
- Місце встановлення відлякувача не повинно бути прихованим. У радіусі 50 см не повинно бути перешкод. Буде ідеальним, щоб до протилежної стіни не було жодних перешкод, тоді ультразвук максимально заповнить всі приміщення з усіма укриттями.
Характеристики:
- Вид шкідника: Пацюки, миші, куниці
- Гарантія: 12 місяців
- Діапазон робочих температур: від -30 до +70 °С
- Звуковий тиск: 80 - 120 дБ
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Комплектація: Прилад
- Особливості: Для будь-яких кліматичних умов
- Площа дії: 200 кв.
- Споживаний струм: 15 мА
- Застосування: На складах, магазинах, цехах, виробничих приміщеннях, гаражах
- Виробник: Viano
- Розмір: 85 х 85 х 60 мм
- Країна виробник: Польща
- Кут виходу сигналу: 120°
- Частота: 16 - 65 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 1 750 ₴
