Пастка для щурів металева Weitech WK4011

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для щурів металева Weitech WK4011 допоможе позбавитися щурів або мишей, не вбиваючи їх і не завдаючи їм жодної шкоди. Може використовуватися в різноманітних приміщеннях - житлові приміщення, склади, кафе, магазини, ресторани, готелі, офіси або де не можна користуватися стандартними пацюківками.
Як використовувати пастку для щурів Weitech WK4011:
Використовувати щурівку-клітину досить просто - на підкладці розташована дротяна клітина з дверцятами. Усередину пастки на спеціальний гачок кріпиться будь-яка приманка і коли гризун потрапляє до Клітини - дверцята зачиняються за допомогою потужної пружини. Така пастка не шкодить спійманій тварині, але й вийти вона вже не може. Таким чином, пастка для щурів залишає тварину в ув'язненні живою.
Особливості пастки для щурів Weitech WK4011:
- Відмінно підходить для лову живих гризунів.
- Міцна пружина дозволяє гризунам проникати всередину та не випускає назовні.
- Перевірений в експлуатації в домашніх господарствах, на складах та промислових об'єктах.
- Має надійний механізм, що забезпечує оптимальну чутливість до рухів гризунів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 850 ₴
