Пастка для щурів щуроловка клітина металева Pest Bye середня



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для щурів щуроловка клітина металева Pest Bye допоможе позбутися щурів або мишей, не вбиваючи їх і не заподіюючи їм жодної шкоди. Може використовуватися в різних приміщеннях - житлові приміщення, склади, кафе, магазини, ресторани, готелі, офіси або де не можна користуватися стандартними щуроловками.
Як використовувати щуроловку Pest Bye:
Використовувати щуроловку-клітину досить просто - на підкладці розміщена дротяна клітка з дверцятами. Всередину пастки на спеціальний гачок кріпиться будь-яка приманка та коли гризун потрапляє в Карта - дверцята зачиняються за допомогою потужної пружини. Така пастка не шкодить спійманій тварині, але й вийти вона вже не може. Отже, пастка для щурів залишає тварину в заточенні живим.
Особливості пастки для щурів Pest Bye:
- Чудово підходить для лову живих гризунів.
- Міцна пружина дає змогу гризунам проникати всередину та не випускає назовні.
- Перевірений в експлуатації в домашніх господарствах, на складах і промислових об'єктах.
- Має надійний механізм, що забезпечує оптимальну чутливість до рухів гризунів.
Характеристики:
- Вид шкідника: Щури, миші
- Комплектація: Клітина у розібраному вигляді - 1 шт
- Матеріал: Метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Особливості: Складна щурівка
- Виробник: Pest Bye
- Розмір: 120 х 120 х 250 мм
- Країна виробник: Китай
- Тип: Механічний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 380 ₴
