Ультразвуковий відлякувач мишей щурів тарганів павуків клопів з нічником Weitech WK0190





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач мишей і комах із нічником Weitech WK0190 ефективний проти мишей, щурів, тарганів, павуків, клопів. Безпечний для людини та хатніх тварин. Абсолютно беззвучний, ідеальний для житлових приміщень. Площа дії 90 кв. Має функцію нічника та вирізняється мізерним енергоспоживанням (0,8 Вт)
Як працює відлякувач мишей і комах Weitech WK0190:
Weitech WK0190 - це відлякувач мишей, щурів і комах для приміщень малих розмірів площею до 90 квадратних метрів. Його принцип дії — неприємний вплив звукових хвиль високої частоти на органи слуху шкідників. Weitech WK0190 нешкідливий для людей і хатніх тварин.
Головною особливістю відлякувача Weitech WK0190 є наявність функції нічника з малим споживанням електроенергії.
Особливості відлякувача мишей і комах Weitech WK0190:
- Ефективне відлякування різних шкідників. Ультразвукові сигнали, генеровані приладом, відлякують мишей, щурів, а також павуків, клопів, бліх, тарганів. Прилад не завдає шкоди собакам, кішкам, птицям і рибам.
- Найкраще поєднання великої дальності дії та компактності. Маючи компактні розміри (12,5х7х3 см), прилад забезпечує надійний захист площі до 90 квадратних метрів від шкідників (якщо в приміщенні, що охороняється, є багато предметів із м'якою поверхнею, площа дії відлякувача може бути трохи нижчою).
- Швидкий ефект. Результати роботи відлякувача помітні вже за 72 години після початку його використання.
- Функція нічника. Weitech WK 0190 не тільки слугує надійним захисником приміщення від низки шкідників, але й може використовуватися як нічник. Активація/дективація цієї функції виконуються за допомогою перемикача у верхній частині корпусу відлякувача.
- Дуже низьке енергоспоживання. Під час роботи відлякувач витрачає мінімум енергії - його споживана потужність не перевищує 0,8 ватів.
Характеристики:
- Площа використання: 90 кв. м
- Спосіб відлякування: ультразвук
- Живлення: мережа 220 В
- Енергоспоживання пристрою: 0,8 Вт
- Нічне підсвічування: є
- Розміри: 125х70х30 мм
- Діапазон робочих температур: 0 - 40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 90 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 2 050 ₴


