Ультразвуковий відлякувач мишей щурів тарганів мурах павуків Weitech WK-3523 (в упаковці 3 шт.)





Упаковка з 3-х відлякувачів гризунів і комах Weitech WK-3523 стане ідеальним рішенням позбутися мишей, пацюків, кажанів, тарганів, мурах, павуків у квартирі або будинку, що складається з декількох кімнат. Кожен прилад має площу дії до 45 квадратних метрів. Відлякувач абсолютно нешкідливий для людини та свійських тварин, тому може застосовуватися як у житлових, так і у виробничих приміщеннях.
Як використовувати відлякувач гризунів та комах Weitech WK-0523:
Відлякувач гризунів та комах Weitech WK-0523 генерує та випромінює ультразвукові сигнали, які знаходяться вище порога сприйняття людини та таких тварин як кішки та собаки, проте щури, миші, полівки, летючі чудово його чують та реагують на нього. Для них сигнал відлякувача звучить дуже голосно і неприємно, викликаючи постійну тривогу та страх. Жити в таких умовах стає неможливо, тому шкідники незабаром залишають зону дії ультразвукового відлякувача гризунів.
Рекомендації щодо застосування:
Ультразвуковий відлякувач мишей та комах Weitech WK-0523 дуже простий в експлуатації - досить просто вставити його в розетку таким чином, щоб від випромінювача до протилежної стіни не було жодних перешкод. Після включення в розетку прилад відразу починає заповнювати приміщення ультразвуком.
Рекомендуємо встановлювати ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Weitech WK-0523 на висоті від 50 до 60 см від рівня підлоги.
У перші дні застосування відлякувача мишей можливе збільшення кількості гризунів. Це тим, що під впливом стресу вони втрачають почуття самозбереження і не ховаються з появою людини. При подальшому використанні пристрою гризуни залишають приміщення протягом кількох тижнів.
Характеристики:
- Ефективна площа захисту приладу: до 45 кв.
- Частота ультразвуку: 20 - 45 кГц.
- Піковий звуковий тиск на відстані 50 см: 116 дБ.
- Живлення: від мережі.
- Вага: 110 г.
- Розміри: 65х50х65 мм.
- Потужність: 0,3 Вт
- Робоча температура: від -10 до +40 °
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 150 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 3 225 ₴



